Magdalena Pietrzko

Jestem lekarzem dentystą z 10-letnim doświadczeniem, specjalistą periodontologiem. W 2013 roku ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny, a w 2016 roku w Poradni Chorób Błon Śluzowych i Przyzębia w Zabrzu rozpoczęłam specjalizację z periodontologii pod kierownictwem szefowej Poradni dr Magdaleny Kubickiej-Musiał. Specjalizację ukończyłam zdając egzamin w przedterminie w sesji wiosennej w 2021 roku.

Periodontologia jest moją wielką pasją zawodową od wczesnych lat studenckich. To za co ją kocham to interdyscyplinarność- aby wyleczyć pacjenta muszę do jego zdrowia podejść holistycznie, dlatego chętnie współpracuję z lekarzami innych specjalizacji, nie tylko dentystami, by osiągnąć trwały sukces terapeutyczny wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.
Poza periodontologią kocham pracę z ludźmi- to ona jest moim niesłabnącym źródłem satysfakcji i inspiracji od wielu lat. Swoje kwalifikacje nieustannie podnoszę biorąc udział w kursach nie tylko z periodontologii, ale również z innych dziedzin stomatologii i medycyny tak, by móc proponować moim Pacjentom najbardziej aktualne i skuteczne terapie chorób błon śluzowych i przyzębia.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej.

Poza pracą kocham sport, muzykę, książki i góry.

Pacjentów przyjmuję w ramach Indywidualnej Praktyki Lekarskiej.