Państwa opinie są dla nas  bardzo ważne. Dzięki nim jesteśmy w stanie wychwycić błędy oraz rzeczy, które można usprawnić. Dla nas opinia pacjenta jest najważniejsza i wysłuchamy każdej sugestii. Poniżej pierwsza opinia nadesłana przez Pana Romana drogą mailową. Właśnie takie opinie napędzają naszą załogę do dalszej pracy i dzięki nim mamy jeszcze więcej siły i chęci do pracy.

Serdecznie polecam usługi Pana Pietrzko oraz całej załogi gabinetu. Długo nie potrafiłem się przemóc, by odwiedzić dentystę. Zawsze były jakieś wymówki. W końcu przyszedł czas, że wizyta stała się koniecznością. Jak się okazało moje obawy były nieuzasadnione ponieważ już na wejściu do gabinetu personel wprowadza taką atmosferę, że człowiek zapomina o lęku. Co do zabiegu to tutaj również widać pełen profesjonalizm  w umiejętnościach załogi. Nowy sprzęt zapewne też przyczynia się do tego, iż wizyta zleciała bardzo szybko, a przede wszystkim bezboleśnie. Dziękuję za fachową opiekę stomatologiczną, na pewno będę rekomendował ten gabinet rodzinie, znajomym oraz pracownikom.

Roman Sikorski

Nasza Pacjentka, Pani Magdalena Kukla wysłała nam dzisiaj swoją opinię.

Taka rekomendacja jest dla nas największą motywacją!

Dziękujemy bardzo!

Posługując się tą możliwością, chciałabym jeszcze raz podziękować doktorowi Pietrzko za otoczenie mnie podczas mojej wizyty profesjonalną, a zarazem pozbawioną cienia uprzedmiotowienia opieką medyczną, dzięki której podczas zabiegu mogłam cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa, jakiego nie doświadczyłam dotychczas u żadnego poprzedniego dentysty.
Szczerze polecam każdemu skorzystanie z usług tego gabinetu stomatologicznego.

Magdalena Kukla

Dostaliśmy kolejną pozytywną opinię od Pacjentki, Pani Sandry Pieronkiewicz. Bardzo serdecznie dziękujemy!

Dobry stomatolog?…Kiedyś odpowiedź byłaby taka:  profesjonalny, delikatny, dokładny, doświadczony, za czym idzie dłuższy staż w zawodzie, najlepiej kobieta, z indywidualnym podejściem do pacjenta…..Dziś po wizycie stomatologicznej na postawione pytanie \”dobry stomatolog?\” odpowiedź może być tylko jedna doktor Maciej Pietrzko!!!Gdy już w końcu sytuacja zmusiła mnie by pójść do stomatologa(wcześniej skutecznie szukałam wymówek, a i strach był potworny) trafiłam na gabinet dr. Pietrzko, i dzięki Ci Boże,że właśnie na ten.Jest to chyba największe objawienie w moim życiu, nigdy dotąd nie odważyłabym się powiedzieć, że wizyta u stomatologa może być taką przyjemnością….Wszystkim, którzy panicznie boją się dentystów, lub bólu z nimi związanego, bądź szukają naprawdę dobrego fachowca z czystym sumieniem mogę polecić doktora Pietrzko, moja wizyta przebiegła w przesympatycznej atmosferze, z pełnym profesjonalizmem, bez jakiegokolwiek bólu(przy leczeniu kanałowym zęba trzonowego) i jeszcze w dodatku na najwyższej jakości sprzęcie. Niejeden doświadczony, będący długo w swoim fachu stomatolog może pozazdrościć doktorowi Maciejowi.Ja i moja rodzina będziemy rekomendować tego lekarza wszystkim i wszędzie.W moim przypadku żaden inny gabinet  nie wchodzi w grę, nie zmienię tego lekarza nigdy w życiu i za żadne pieniądze.Naprawdę gorąco gorąco polecam!!!!!!!!!!!!Tylko doktor Maciej Pietrzko!!!

Dr. Pietrzko – nigdy wcześniej nie trafiłam na tak profesjonalnego stomatologa i rewelacyjną Asystentkę. Byłam na wizycie z moim pięcioletnim synem, z którym bezskutecznie, od roku tułałam się po gabinetach dentystycznych. Po trzeciej wizycie zawsze dziękowano mi za współpracę i odmawiano dalszej. Mój syn nie pozwalał wyleczyć sobie zębów mlecznych. Tymczasem w tym gabinecie na pierwszej wizycie zostały zrobione dwa zęby!! Przy użyciu sedacji ale przede wszystkim dzięki dużej cierpliwości   i zaangażowaniu Pana Doktora i całego personelu. Żałuję, że wcześniej nie było tego gabinetu, bo mój syn nie miałby takiego problemu z zębami. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta. Gabinet wyposażony na miarę XXI wieku-nowoczesny,  estetyczny, czysty, urządzony ze smakiem. Uwzględniający potrzeby małych pacjentów np. telewizor na suficie. Bardzo nowoczesny sprzęt. Bardzo polecam to miejsce, zwłaszcza małym pacjentom! Niejeden stomatolog powinien uczyć się od Pana Macieja jak traktować pacjenta!

Joanna Handzlik

Serdecznie polecam, usługi,które oferuje gabinet Pietrzko. Cała załoga tego gabinetu jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Bardzo bałam się wizyty, byłam bardzo zdenerwowana przed. Poszłam na wizytę, aby wyrwać zęby i wstawić proteze. Strach jaki mi towarzyszył podczas wizyty był ogromny, teraz po kilku wizytach zobaczenia jaka panuje atmosfera w gabinecie i chodzę na wizyty spokojnie. Najważniejsze w tym wszystkim jest to że pan Doktor powiedział że nie będzie bolało i naprawdę nie bolało, nic nie czułam podczas wyrywania zębów. Jest to profesjonalny gabinet. Lepszego nie mogłam znaleźć. Pozdrawiam całą załogę.