Jesteśmy dentystami z pasją. Naszym głównym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług stomatologicznych  przy zachowaniu maksymalnego komfortu pacjenta. Naszym priorytetem jest dobre samopoczucie pacjenta zarówno  przed, w trakcie jak i po zabiegu. w naszym gabinecie dentystycznym nie uznajemy kompromisów jakościowych -pracujemy tylko na najnowocześniejszym sprzęcie, materiałach, nie zapominając przy tym o przystępności cen. Poprzez nieustające uczestnictwo w szkoleniach podnosimy swoje kwalifikacje, tak, by móc na bieżąco proponować Państwu tylko najlepsze rozwiązania.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Magdalena Pietrzko

Jestem specjalistą periodontologiem. W 2013 roku ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny, a w 2016 roku w Poradni Chorób Błon Śluzowych i Przyzębia w Zabrzu rozpoczęłam specjalizację z periodontologii pod kierownictwem szefowej Poradni dr Magdaleny Kubickiej-Musiał. Specjalizację ukończyłam zdając egzamin w przedterminie w sesji wiosennej w 2021 roku.

Periodontologia jest moją wielką pasją zawodową od wczesnych lat studenckich. To za co ją kocham to interdyscyplinarność- aby wyleczyć pacjenta muszę do jego zdrowia podejść holistycznie, dlatego chętnie współpracuję z lekarzami innych specjalizacji, nie tylko dentystami, by osiągnąć trwały sukces terapeutyczny wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.
Poza periodontologią kocham pracę z ludźmi- to ona jest moim niesłabnącym źródłem satysfakcji i inspiracji od wielu lat. Swoje kwalifikacje nieustannie podnoszę biorąc udział w kursach nie tylko z periodontologii, ale również z innych dziedzin stomatologii i medycyny tak, by móc proponować moim Pacjentom najbardziej aktualne i skuteczne terapie chorób błon śluzowych i przyzębia.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej.

Poza pracą kocham sport, muzykę, książki i góry.

Pacjentów przyjmuję w ramach Indywidualnej Praktyki Lekarskiej.

Maciej Pietrzko

Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarsko-dentystycznym. Już w trakcie studiów byłem autorem wielu publikacji w czasopismach stomatologicznych oraz uczestnikiem konferencji naukowych. Moją zawodową pasją jest protetyka (korony, licówki, odbudowa startych zębów) stomatologia zachowawcza oraz endodoncja (leczenie kanałowe). Moim pacjentom proponuję metody leczenia łączące estetykę i wysoką jakość Nieustannie doskonalę swoje umiejętności na licznych kursach specjalistycznych. Zależy mi, aby każdy mój Pacjent był w pełni świadomy przebiegu leczenia i zadowolony z efektu końcowego, a wszystkie zabiegi przebiegały w miłej, bezstresowej atmosferze.

Poza pracą jeżdżę na nartach i rowerze. Moją wielką pasją jest gra w squasha. Jestem także pasjonatem literatury, zwłaszcza książek z dreszczykiem. Poza tym uwielbiam podróże, motoryzację i dobry film.

Pacjentów przyjmuję w ramach Indywidualnej Praktyki Lekarskiej.

Magdalena Swadźba

Magdalena-Swadzba

Ukończyłam studia lekarsko-dentystyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Zawodowo zajmuję się przede wszystkim stomatologią zachowawczą z endodoncją. Nieustanie podnoszę swoją wiedzę i umiejętności stomatologiczne na licznych kursach i konferencjach.

 

W pracy z pacjentem dbam o staranność leczenia oraz o miłą, komfortową atmosferę.

 

W wolnych chwilach uprawiam turystkę górską, biegam, czytam książki i podróżuję. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska, stąd moja ogromna pasja do turystyki przyrodniczej i ornitologii.

Michał Buliński – Specjalista Chirurgi Szczękowo – Twarzowej

87BD2D91-D56F-4635-9698-A8398345CFB2

W 2009 roku ukończyłem studia na Wydziale Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, pracując w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (2011-2017)

 

Jestem również certyfikowanym implantologiem firmy Bego.

 

Obdarzony dużym poczuciem humoru specjalista, opanowany i bardzo profesjonalny sprawia, że nawet skomplikowane zabiegi chirurgiczne przebiegają szybko, fachowo oraz w miłej i bezstresowej atmosferze.

 

Moja pasja to implantologia ale również spędzanie wolnego czasu w gronie rodzinnym 

Alicja Żaloudik- Asystentka, Higienistka Stomatologiczna

IMG_4014

Jestem Asystentką i  Higienistką Stomatologiczną z 10’letnim stażem pracy.   Mimo to stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, a zdobyte doświadczenie wykorzystuję w codziennej praktyce.

 

Zależy mi, aby wykonywane przeze mnie prace sprawiły, iż zabiegi higienizacyjne  (scaling, piaskowanie, fluoryzacja) w odczuciu pacjenta stały się przyjemnym elementem dbania o zdrowie i samopoczucie.

 

Moje wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala mi na pracę z lekarzami różnych specjalności w Naszej klinice.  Odpowiednio wysoki standard asysty wpływa nie tylko na komfort pracy lekarza, ale przede wszystkim na komfort pacjenta, dając mu poczucie bezpieczeństwa.

 

W klinice również odpowiadam za organizację pracy i zarządzanie zespołem.

 

Prywatnie jestem wielbicielką aktywnego spędzania czasu, ale nie pogardzę również relaksem przy dobrej książce. Moja praca to nie jedyna pasja jaką posiadam. Interesuję się fotografią, podróżowaniem oraz sportem.

Adrianna Froń  – Asystentka Stomatologiczna

D4S_3618

Jestem absolwentką szkoły TEB Edukacja w Bielsku Białej. Ukończyłam kierunek dla asystentek stomatologicznych oraz zdobyłam dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie. Staram się nieustannie poszerzać swoja wiedzę. 

 

Moim głównym zadaniem jest dbanie o komfort i dobre samopoczucie Pacjenta od chwili, w której przekracza próg naszego gabinetu. 

 

W wolnych chwilach podróżuje, gram w tenisa oraz słucham muzyki. 

Sylwia Białoń – Rejestracja, Administracja

D4S_3574

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w bezpośredniej pracy z drugim człowiekiem. Jestem osobą zaangażowaną i chętnie niosącą pomoc. Lubię wysłuchiwać problemów z którymi zgłaszają się do nas pacjenci, dzięki czemu mogę im polecić najlepsze rozwiązania. Dzięki komunikatywności i uśmiechowi staram się zdjąć stres towarzyszący pacjentom przed wizytą. Swoją wiedzę stale uzupełniam i doskonalę.

 

Z wykształcenia jestem magistrem Turystyki i rekreacji na Uniwersytecie Łódzkim, skąd rozpoczęła się moja miłość do gór oraz podróży.

 

W wolnym czasie wypoczywam aktywnie oraz spełniam się kulinarnie w domowym zaciszu.