Jesteśmy dentystami z pasją. Naszym głównym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług stomatologicznych  przy zachowaniu maksymalnego komfortu pacjenta. Naszym priorytetem jest dobre samopoczucie pacjenta zarówno  przed, w trakcie jak i po zabiegu. w naszym gabinecie dentystycznym nie uznajemy kompromisów jakościowych -pracujemy tylko na najnowocześniejszym sprzęcie, materiałach, nie zapominając przy tym o przystępności cen. Poprzez nieustające uczestnictwo w szkoleniach podnosimy swoje kwalifikacje, tak, by móc na bieżąco proponować Państwu tylko najlepsze rozwiązania.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Magdalena Pietrzko

Jestem specjalistą periodontologiem. W 2013 roku ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny, a w 2016 roku w Poradni Chorób Błon Śluzowych i Przyzębia w Zabrzu rozpoczęłam specjalizację z periodontologii pod kierownictwem szefowej Poradni dr Magdaleny Kubickiej-Musiał. Specjalizację ukończyłam zdając egzamin w przedterminie w sesji wiosennej w 2021 roku.

Periodontologia jest moją wielką pasją zawodową od wczesnych lat studenckich. To za co ją kocham to interdyscyplinarność- aby wyleczyć pacjenta muszę do jego zdrowia podejść holistycznie, dlatego chętnie współpracuję z lekarzami innych specjalizacji, nie tylko dentystami, by osiągnąć trwały sukces terapeutyczny wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.
Poza periodontologią kocham pracę z ludźmi- to ona jest moim niesłabnącym źródłem satysfakcji i inspiracji od wielu lat. Swoje kwalifikacje nieustannie podnoszę biorąc udział w kursach nie tylko z periodontologii, ale również z innych dziedzin stomatologii i medycyny tak, by móc proponować moim Pacjentom najbardziej aktualne i skuteczne terapie chorób błon śluzowych i przyzębia.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej.

Poza pracą kocham sport, muzykę, książki i góry.

Pacjentów przyjmuję w ramach Indywidualnej Praktyki Lekarskiej.

Maciej Pietrzko

Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarsko-dentystycznym. Już w trakcie studiów byłem autorem wielu publikacji w czasopismach stomatologicznych oraz uczestnikiem konferencji naukowych. Moją zawodową pasją jest protetyka (korony, licówki, odbudowa startych zębów) stomatologia zachowawcza oraz endodoncja (leczenie kanałowe). Moim pacjentom proponuję metody leczenia łączące estetykę i wysoką jakość Nieustannie doskonalę swoje umiejętności na licznych kursach specjalistycznych. Zależy mi, aby każdy mój Pacjent był w pełni świadomy przebiegu leczenia i zadowolony z efektu końcowego, a wszystkie zabiegi przebiegały w miłej, bezstresowej atmosferze.

Poza pracą jeżdżę na nartach i rowerze. Moją wielką pasją jest gra w squasha. Jestem także pasjonatem literatury, zwłaszcza książek z dreszczykiem. Poza tym uwielbiam podróże, motoryzację i dobry film.

Pacjentów przyjmuję w ramach Indywidualnej Praktyki Lekarskiej.

Magdalena Swadźba

Magdalena-Swadzba

Ukończyłam studia lekarsko-dentystyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Zawodowo zajmuję się przede wszystkim stomatologią zachowawczą z endodoncją. Nieustanie podnoszę swoją wiedzę i umiejętności stomatologiczne na licznych kursach i konferencjach.

 

W pracy z pacjentem dbam o staranność leczenia oraz o miłą, komfortową atmosferę.

 

W wolnych chwilach uprawiam turystkę górską, biegam, czytam książki i podróżuję. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska, stąd moja ogromna pasja do turystyki przyrodniczej i ornitologii.

Michał Buliński – Specjalista Chirurgi Szczękowo – Twarzowej

87BD2D91-D56F-4635-9698-A8398345CFB2

W 2009 roku ukończyłem studia na Wydziale Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, pracując w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (2011-2017)

 

Jestem również certyfikowanym implantologiem firmy Bego.

 

Obdarzony dużym poczuciem humoru specjalista, opanowany i bardzo profesjonalny sprawia, że nawet skomplikowane zabiegi chirurgiczne przebiegają szybko, fachowo oraz w miłej i bezstresowej atmosferze.

 

Moja pasja to implantologia ale również spędzanie wolnego czasu w gronie rodzinnym 

Adrianna Froń  – Asystentka Stomatologiczna

D4S_3618

Jestem absolwentką szkoły TEB Edukacja w Bielsku Białej. Ukończyłam kierunek dla asystentek stomatologicznych oraz zdobyłam dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie. Staram się nieustannie poszerzać swoja wiedzę. 

 

Moim głównym zadaniem jest dbanie o komfort i dobre samopoczucie Pacjenta od chwili, w której przekracza próg naszego gabinetu. 

 

W wolnych chwilach podróżuje, gram w tenisa oraz słucham muzyki. 

Sylwia Białoń – Rejestracja, Administracja

D4S_3574

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w bezpośredniej pracy z drugim człowiekiem. Jestem osobą zaangażowaną i chętnie niosącą pomoc. Lubię wysłuchiwać problemów z którymi zgłaszają się do nas pacjenci, dzięki czemu mogę im polecić najlepsze rozwiązania. Dzięki komunikatywności i uśmiechowi staram się zdjąć stres towarzyszący pacjentom przed wizytą. Swoją wiedzę stale uzupełniam i doskonalę.

 

Z wykształcenia jestem magistrem Turystyki i rekreacji na Uniwersytecie Łódzkim, skąd rozpoczęła się moja miłość do gór oraz podróży.

 

W wolnym czasie wypoczywam aktywnie oraz spełniam się kulinarnie w domowym zaciszu.