Całkowicie bezbolesne znieczulenie- to nie bajka!

Naszą pasją są zęby ,a jeśli możemy je leczyć w znieczuleniu, którego aplikacja jest dla Pacjenta bezbolesna- to sytuacja idealna ! Mamy przyjemność przedstawić Państwu najnowocześniejszy system do znieczuleń komputerowych dostępnych na polskim rynku-SleeperOne.

System SleeperOne s4 występuje w formie „długopisu”- to pierwsza, zasadnicza różnica pomiędzy klasycznym znieczuleniem a znieczuleniem komputerowym. Wyeliminowanie standardowej strzykawki pozwala znacznie obniżyć stres u Pacjenta. Kolejną zaletą systemu komputerowego,która umożliwia znaczne obniżenie poziomu bólu, jest praca w oparciu o mechanizm PAR (Permanent Analysis of Resistance – Stała Kontrola Oporności Tkanek). Komputerowo sterowane dozowanie anestetyku (w mechanizmie P.A.R.) polega nie tylko na indywidualnym ustaleniu dawki koniecznej do znieczulenia- komputerowo sterowana jest też szybkość jego podania, co minimalizuje nieprzyjemne odczucie „rozpierania tkanek” w trakcie wykonywania znieczulenia.

System ten, w połączeniu ze standardowym w naszym gabinecie powierzchownym znieczuleniem błony śluzowej, pozwala na całkowicie bezbolesne znieczulenie Pacjenta do zabiegu!