Znieczulenie komputerowe slepperOne

Jeśli u dentysty wzdrygasz się na sam widok strzykawki do znieczulenia, ten post jest właśnie dla Ciebie😊 Całkowicie bezbolesne znieczulenie- teraz to możliwe! Innowacyjny system znieczuleń komputerowych SleeperOne dostępny w naszym gabinecie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, nieustannie podnosimy komfort wizyt. Mamy przyjemność przedstawić Państwu najnowocześniejszy system do znieczuleń komputerowych dostępnych na polskim rynku-SleeperOne.

System SleeperOne s4 występuje w formie „długopisu”- to pierwsza, zasadnicza różnica pomiędzy klasycznym znieczuleniem a znieczuleniem komputerowym. Wyeliminowanie standardowej strzykawki pozwala znacznie obniżyć stres u Pacjenta. Kolejną zaletą systemu komputerowego,która umożliwia znaczne obniżenie poziomu bólu, jest praca w oparciu o mechanizm PAR (Permanent Analysis of Resistance – Stała Kontrola Oporności Tkanek). Komputerowo sterowane dozowanie anestetyku (w mechanizmie P.A.R.) polega nie tylko na indywidualnym ustaleniu dawki koniecznej do znieczulenia- komputerowo sterowana jest też szybkość jego podania, co minimalizuje nieprzyjemne odczucie „rozpierania tkanek” w trakcie wykonywania znieczulenia.

System ten, w połączeniu ze standardowym w naszym gabinecie powierzchownym znieczuleniem błony śluzowej,pozwala na całkowicie bezbolesne znieczulenie Pacjenta do zabiegu!

Serdecznie zapraszamy Państwa na leczenie do naszego gabinetu z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii!slide4