Jesteśmy dentystami z pasją. Naszym głównym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług stomatologicznych  przy zachowaniu maksymalnego komfortu pacjenta. Naszym priorytetem jest dobre samopoczucie pacjenta zarówno  przed, w trakcie jak i po zabiegu. w naszym gabinecie dentystycznym nie uznajemy kompromisów jakościowych -pracujemy tylko na najnowocześniejszym sprzęcie, materiałach, nie zapominając przy tym o przystępności cen. Poprzez nieustające uczestnictwo w szkoleniach podnosimy swoje kwalifikacje, tak, by móc na bieżąco proponować Państwu tylko najlepsze rozwiązania.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Magdalena Pietrzko

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Moją pasją zawodową są: stomatologia zachowawcza z endodoncją, w tym leczenie minimalnie inwazyjne, stomatologia estetyczna oraz periodontologia (choroby błon śluzowych i przyzębia).

Bardzo lubię również pracę z najmłodszymi pacjentami.

Swoje kwalifikacje nieustannie podnoszę biorąc czynny udział w kursach z wielu dziedzin stomatologii. Priorytetem dla mnie jest maksymalny komfort pacjenta w czasie zabiegu przy zachowaniu najwyższej jakości leczenia.

W wolnym czasie jeżdżę na nartach zjazdowych, biegam, słucham jazzu.  Uwielbiam piesze wędrówki po górach i gotowanie. Doceniam również dobrą książkę i kino.

Maciej Pietrzko

Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarsko-dentystycznym. Już w trakcie studiów byłem autorem wielu publikacji w czasopismach stomatologicznych oraz uczestnikiem konferencji naukowych. Moją zawodową pasją jest protetyka, stomatologia zachowawcza oraz endodoncja (leczenie kanałowe). Moim pacjentom proponuję metody leczenia łączące estetykę i wysoką jakość Nieustannie doskonalę swoje umiejętności na licznych kursach specjalistycznych. Zależy mi, aby każdy mój Pacjent był w pełni świadomy przebiegu leczenia i zadowolony z efektu końcowego, a wszystkie zabiegi przebiegały w miłej, bezstresowej atmosferze.

Poza pracą jeżdżę na nartach i rowerze. Moją wielką pasją jest gra w squasha. Jestem także pasjonatem literatury, zwłaszcza książek z dreszczykiem. Poza tym uwielbiam podróże, motoryzację i dobry film.

Magdalena Swadźba

Ukończyłam studia lekarsko-dentystyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Zawodowo zajmuję się przede wszystkim stomatologią zachowawczą z endodoncją. Nieustanie podnoszę swoją wiedzę i umiejętności stomatologiczne na licznych kursach i konferencjach.

W pracy z pacjentem dbam o staranność leczenia oraz o miłą, komfortową atmosferę.

W wolnych chwilach uprawiam turystkę górską, biegam, czytam książki i podróżuję. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska, stąd moja ogromna pasja do turystyki przyrodniczej i ornitologii.

Magdalena Jonkisz-Kristek – specjalista ortodoncji

Sylwia Waligóra – Asystentka, higienistka stomatologiczna

Jestem Dyplomowaną Higienistką Stomatologiczną. Swoją wiedzę zdobyłam uczęszczając do szkoły TEB Edukacja. Podsumowaniem mojej nauki był egzamin zawodowy przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Jaworznie potwierdzający kwalifikację w wykonywanym przeze mnie zawodzie.
Nieustannie staram się podnosić poziom moich umiejętności biorąc czynny udział w różnego rodzaju kursach z zakresu higieny i profilaktyki jamy ustnej.
Wolny czas spędzam aktywnie – uwielbiam długie spacery na świeżym powietrzu. Moją pasją jest jazda konna oraz opieka nad tymi zwierzętami.

Anna Lach

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Ukończyłam szkolę dla asystentek „Sokrates” w Bielsku-Białej. Byłam również uczestnikiem kursów z zakresu profesjonalnej obsługi Pacjenta. Moim priorytetem jest, aby wizyta u stomatologa nie wiązała się ze stresem, dlatego staram się, aby Pacjent czuł się w gabinecie komfortowo. Poza praca uwielbiam ciszę i spokój, które można odnaleść w górach, a także jazdę na rowerze i dobra książkę.